HATAY
REYHANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yangın ve Deprem Tatbikatı
Sivil Savunma Ekipleri tarafından organize edilen tatbikatta önce siren sesleriyle deprem ve yangın alarmı verildi. Deprem anında yapılması gerekenler uygulandı. "Çök - Kapan - Tutun" taktiğini uygulayarak deprem anında güvenli yerlere sığınarak, hareket etmeyen öğrenciler, deprem geçti ikazının ardından okulu tahliye etmeye başladı. Tahliye sonrasında Yangın Söndürme ekipleri tarafından Yangın Söndürme işlemi gerçekleştirildi![Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yangın ve Deprem Tatbikatı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/05111439_ahi_evran1.jpg)