Deprem Şehidi Öğretmenlerin İsimleri Kütüphanede Yaşatılacak
Toki Abdulkadir İşcan Ortaokulunda, Asrın Felaketi olarak nitelendirilen depremde hayatını kaybeden öğretmenlerin isimleri açılan kütüphaneye verilerek yad edildi.![Deprem Şehidi Öğretmenlerin İsimleri Kütüphanede Yaşatılacak](/meb_iys_dosyalar/2024_05/29234901_img_1286.jpg)
Toki Abdulkadir İşcan Ortaokulu'nun 6 Şubat depreminde vefat eden öğretmenlerinden Fatma Dalar ve İbrahim Yontan'ın adını yaşatmak için isimlerini verdikleri kütüphanenin açılışı yapıldı. Açılışta şehit öğretmenlerimiz dualarla yad edildi. Açılışa ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Arslan, Şube Müdürlerimiz, Şehit Öğretmenlerimizin Aileleri, okulun öğretmenleri ile Okul Müdürleri katılım gösterdiler. İlçe Müdürümüz Şehit Öğretmenlerimizin aileleriyle sohbet ederek Şehit öğretmenlerimizin isimlerini ve anılarını kütüphanemizde yaşatılacağını söyledi.