HATAY
REYHANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
E-Twinning Kalite Ödülü
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali ARSLAN, E-Twinning Kalite Ödülü alan öğretmen ve okullara belgelerini verdi![E-Twinning Kalite Ödülü](/meb_iys_dosyalar/2020_12/05013622_PHOTO-2020-12-04-10-22-36.jpg)
İlçe Müdürümüz " E- Twinning çalıştayları Covid-19 salgını sebebiyle yüz yüze yapılmasa da daha önceki gibi uzaktan eğitim şeklinde yapılacak, bu çalıştaylarda emeği geçen tüm idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum." dedi.