HATAY
REYHANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
E-Twinning Ulusal Ve Avrupa Kalite Etiketi Ödülleri Verildi
İlçemizdeki öğretmenlere ve okullara e-twinning kalite ödülleri verildi.![E-Twinning Ulusal Ve Avrupa Kalite Etiketi Ödülleri Verildi](/meb_iys_dosyalar/2021_07/02094008_1.jpg)
İlçemizde bulunan 8 kurum ve 7 öğretmen toplamda 15 olmak üzere 2020 e-Twinning Ulusal ve Avrupa kalite etiketi ödülü almaya hak kazandı. Kalite etiketi kazanan okul ve öğretmenlerimize kalite etiketi ödülleri, İlçe Milli Eğitim müdürümüz Sayın Mehmet Ali ARSLAN tarafından takdim edildi.