HATAY
REYHANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) Ziyareti
![Eğitim Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2022_05/12132029_WhatsApp_Image_2022-05-12_at_10.56.38.jpg)
İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Mahmut ALTINSOY ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ökkeş OLGUNOĞLU Şehit Polis Cuma Mercimek İlk-Ortaokulunda açılan Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumlarda görev yapan yöneticilerin mesleki bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla başlatılan "Eğitim Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP)" programına katıldı.