Görsel Sanatlar ve 'Teknoloji ve Tasarım Dersi Yıl Sonu Sergisi
Mehmet Koray Cünedioğlu ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlamış olduğu, yıl içerisinde 'Görsel Sanatlar' ve 'Teknoloji ve Tasarım' dersinde yapılan çalışmaları sergilendiği Yıl Sonu Sergisi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali ARSLAN'nın katılımıyla açıldı.![Görsel Sanatlar ve 'Teknoloji ve Tasarım Dersi Yıl Sonu Sergisi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/30090404_001.jpg)
Mehmet Koray Cünedioğlu ortaokulu öğrencileri Asrın Felaketinde can veren öğretmenleri Esra Yiğitbaş'a ithafen Yıl Son Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi düzenlediler.
Açılışa ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Arslan, Şube Müdürlerimiz, okulun öğretmenleri ile Okul Müdürleri katılım gösterdiler. Okulun öğretmenleriyle de görüşen İlçe Müdürümüz Sayın Mehmet Ali ARSLAN, Serginin hazırlanmasında emeği geçen değerli öğretmenlerimizi ve çalışmalarından dolayı öğrencilerimizi tebrik ederek teşekkür ettiler.