HATAY
REYHANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİNİKLERİMİZ OKULA MERHABA DEDİ.
Deprem sonrası Okul bahçesine kurulan çadırlarımızda ve Prefabrik binalarımızda, Okul Öncesi ve 1. sınıf öğrencilerimiz öğretmenlerine ve arkadaşlarına kavuştular.![MİNİKLERİMİZ OKULA MERHABA DEDİ.](/meb_iys_dosyalar/2023_03/20124123_1.jpg)
Minik öğrencilerimizde deprem sonrasında oluşabilecek travmaları en aza indirgemek amacıyla, ilçemiz okullarından Kavalcık Ertuğrul Gazi İlkokulu, Yenişehir İlkokulu ve Eşref Mursaloğlu ilkokullarında Okul öncesi, 1 sınıf ve özel Eğitim öğrencilerine yönelik psikososyal destekli eğitim verilmeye başlanmıştır.