Öğretmenlerimiz Türkülerle Anadolu Programı hazırladı
Öğretmenlerden oluşan Türk Halk Müziği programı yoğun ilgi gördü.![Öğretmenlerimiz Türkülerle Anadolu Programı hazırladı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/25105749_11.jpg)
Mehmet Fatih Tosyalı Anadolu lmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenen "Türkülerle Anadolu programına " Belediye Başkan V. Murat Bingöl, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Arslan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda vatandaş izleyici olarak katıldı.
Öğretmenlerimizin çeşitli yörelerden esinlenerek seslendirmiş olduğu birbirinden güzel türkülerin yanında Oğuzhan Ortaokulu öğrencileri Halk Oyunları gösteri sergiledi.
İlçe Müdürümüz Sayın Mehmet Ali ARSLAN, Programda emeği geçen başta İlçe Milli şube müdürümüz Menderes TUNÇ'a ve öğretmenlerimize çok teşekkür edererek çiçek takdiminde bulundu. Program gecenin anısına toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.