Okullar Arası Atık Pil Toplama Kampanyası
Cemil Meriç Anadolu Lisesi, Hatay'da 99 kğ Atık Pil toplayarak kendi grubunda ilk Sırayı alarak Birinci olmuştur.![Okullar Arası Atık Pil Toplama Kampanyası](/meb_iys_dosyalar/2019_07/01084238_1.jpg)
Cumhurbaşkanlığı Tarafından başlatılan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nezdinde yürütülen ve Reyhanlı Belediyesinin desteklediği Atık Pil Toplama Kampanyası Kapsamında Cemil Meriç Anadolu Lisesi, 3 gruptan oluşan Hatay'da 99 kğ Atık Pil Toplayarak kendi grubu olan 2. Grupta ilk sırayı alarak birinci olmuştur. Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği tarafından öğrencilere gönderilen hediyeleri dernek Adına Reyhanlı Belediye Başkanı Sayın. Mehmet Hacıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Arslan ve Okul Müdürü Mahmut İşçan'a takdim etmişlerdir.
Müdürümüz Sayın Mehmet Ali ARSLAN "Geleceğimiz olan çocuklarımıza çevre bilincini aşılamak için oluşturulan kampanyaya belediyemizin de katkıları ile Reyhanlı'da ki tüm okullarda aktif olarak yürütülmektedir. Çağdaş Çevre Bilinci için öğretmenlerimize ve Eğitim Kurumlarımıza çok görev düşmektedir ." dedi.