HATAY
REYHANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yatılı Bölge Ortaokulu Bahar Şenliği
Yatılı Bölge Ortaokulu Bahar Şenliği kapsamında, etkinliklerin yanı sıra Kültürevi, Zeka Oyunları Sınıfı ile Fen Laboratuvarının açılışı yapıldı.![Yatılı Bölge Ortaokulu Bahar Şenliği](/meb_iys_dosyalar/2019_05/01101057_1.jpg)
Okul Müdürü Ahmet Şanverdi´nin konuşmasının ardından okula kazandırılan bölümlerin açılışını İlçe Kaymakamı Sayın Fatih ÇOBANOĞLU ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali ARSLAN´ın yanı sıra İlçe Protokülü beraber yaptı. Yapılan etkinliğe davetli olarak İlçe Protokülü,kurum Amirleri ile geniş davetli topluluğu katıldı.