HATAY
REYHANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeni Şube Müdürümüz Özcan ARSLAN Görevine Başladı
Şube Müdürü Mehmet Yıldırım'ın tayini ile boşalan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne Kastamonu İl Milli Eğitim Şube Müdürü iken ilçemize Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atanan Özcan ARSLAN görevine başlamıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak kendisine hoş geldin diyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.![Yeni Şube Müdürümüz Özcan ARSLAN Görevine Başladı](/meb_iys_dosyalar/2020_07/29114602_IMG_5392.jpg)